středa 1. června 2011

2. ročník Dřínovského krosu

V sobotu 28.5. jsem u nás společně s obcí, hasiči a fotbalisty pořádali už 2. ročník Dřínovského krosu! Počasí jsme si opět objednali parádní, přišlo i víc běžců než v loňském roce, všichni se parádně bavili. Kristinka se 2x umístila na bronzovém místě, poprvé, když běžela 50metrů a podruhé při doplňkovém závodě na odrážedlech. Petr doběhl v kategorii čtvrtý, na to, že neběhal a netrénoval, je to skvělé umístění! Večer to pak s kamarády v místní hospodě pořádně oslavil...:-( :-)))

Petr předává vlastnoručně vyrobené pohárky.

Hromadný start hlavního závodu.

Kristinka na bedně po odrážedlech...

Na startu byly jen tři holčičky, Kristinka měla svoje platové odstrkovadlo...kdovíjak by závod dopadl, kdyby měla stejné jako holky...

Petr vbíhá do cíle, za ním finišuje Terezka Šedivá, budoucí Kristinky atletická trenérka, hned v pondělí se jdeme na první trénink podívat.